Poštovani
    u novembru mesecu sam imao infarkt kad mi je i ugrađen stent. Moje pitanje je koliko dugo se ostaje ne bolovanju posle infarkta. Po zanimanju sam ptt monter, što podrazumeva rad na visini i povremeno jači fizički napor. Kakve su šanse da opet radim taj posao?

    Odgovoreno: 03. 03. 2009.
    • Kako ste već oko 4 meseca na bolovanju, mislim da je vreme da se vratite na posao. Ali, kvalitetna procena se može izvesti samo ako se uradi EHO srca i proceni da li ima štete od preležanog infarkta. To je u domenu medicine rada.