3.12.2007.god. ugrađen mi je trostruki bajpas na klinici DEDINJE. Sve je  proteklo u najboljem redu,sada se osećam odlično,ali imam jednu  nedoumicu što se tiče preporučene šetnje. Ukratko - smem li po ovoj  temperaturi od 0 do -5 da izlazim napolje , naravno dovoljno utopljen?  Kod kardiologa se zakazuje na oko 2 meseca, a prva kontrola na klinici  je tek 21.1.2008.god. tako mi je ovo najbrži način da dobijem pravi  savet da ne napravim neku grešku.Inače mi je preporučeno da šetam 15 do  20 minuta sa 1,5 do 2 sata odmora uz postepeno povećavanje fizičke  aktivnosti zavisno od subjektivnog osećanja.Šta sada ??????? Puno vam  hvala na savetu i vremenu.

    Odgovoreno: 03. 01. 2008.
    •  Fizička aktivnost 4 nedelje posle operacije je apsolutni potrebna a na  Vama je da nađete optimalno vreme i mesti za to. To subjektivno osećanje  koje se pominje u uputstvu znači da ako ne osećate bolove, gušenje ili  neke od tegoba koje su prethodile operaciji možete postepeno i progresivno  da povećavate nivo opterećenja. A ako ni hladno vreme ni fizička aktivnost  kod Vas ne prave tegobe, onda je operacija uspela savršeno.