Mojoj majci 59g je preporucena operacija srca i to 1. Zamena aortnog  zalistka 2. Zamena mitralnog zalistka 3. Korekcija trikuspidne  insuficijencije. Interesuje me Vase misljenje koliko je ovo teska  operacija, koje su dobre i lose strane ovakvog zahvata i kako bi  trebalo  da se oseca nakon operacije. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 25. 12. 2007.
    •  Operacije koje ste naveli su veoma ozbiljne i znače da je bolest kod Vaše  majke trajala dugo (možda neprepoznata) pa je i oštećenje srca veće. Cilj  ove operacije je da pacijent ima ponovo što normalniji život, tj. da nema  ili da se smanje epizode srčane slabosti