Imam aritmiju absolutu, 6. god pijem tbl Isobtim 360 mg dnevno. Doktor mi kaže da je kasno za ablaciju. Predlaže pacemaker sa čim se ja ne mogu složiti. Imam 36god. Šta mi Vi predlažete?

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Pacemaker daje bezbednost da možete dobijati puno jaču terapiju nego bez njega, a u pitanju ne dajete informaciju o najnižoj frekvenci, što je mogao biti razlog za pacemaker. Vaš kardiolog je sigurno imao razloga za svoj predlog. Odnesite Vašu dokumentaciju u neki od centara koji ugradjuju pejsmejkere.