Zadnjih petnaestak godina utvrdjeno je da imam panični poremećaj. Pila sam razne lekove i ništa. Bila milion puta kod kardiologa i on je konstantovao da mi srce nije bolesno. Imam čestu aritmiju i nepravilan puls. Doktor mi kaže da od toga neću umreti ali ja imam fobiju od toga. Plašim se i to mi je stalno u glavi. Za srce uzimam Presolol druge krvne analize su u redu. Molila Vas odgovorite mi da li ima razloga za brigu i kako da se rešim ove agonije?

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Poštovana, verujte mi da je strah najveći neprijatelj koji srce može imati. Ako Vam je rečeno da je srce zdravo, da nemate poremećaje, a Vi se i dalje plašite, Vaše lečenje je isključivo u rukama psihijatra. Presolol će donekle smiriti ubrzan rad srca i to je sve.