Dobila sam odgovor na prethodno pitanje kada sam imala bolove u ruci i žiganje u predelu srca i tada je dijagnoza bila Virosis. Pleurodinija.HTA.HLP TH pila sam Hemomicin cap. Dilatrend i Kardiopirin nakon te terapije dobila sam Panklav i Movalis za bolove. Kako sada nemam žiganje u predelu srca već me boli leva ruka i plećka pa se bol spušta ispod lakta do šake i pršljen između plećki. Noćima nemogu da spavam Movalis ne pomaže pa sam pila Diklofen i Brufen, ali niti mogu da sedim niti da stojim mogu malo da ležim ali to jako kratko traje pa mi kaže doktor to mora da boli ali dokle? Pitam Vas da li treba da uradim neka dodatna snimanja? Znači radila sam samo ultrazvuk srca zbog prvobitnih simptoma. Ili šta da pijem jer su bolovi nepodnošljivi?

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Bol zaista nema karakteristike srčanog bola. Sa opisom tegoba koje ste dali ja bih konsultovao neurologa, jer bol liči na uklještenje korena nekog grudnog nerva. Nema razloga za kardiološkom dijagnostikom.