Poštovani,
    prije 15 dana mom ocu je izvršena operacija trostrukog bay-pasa na institutu Dedinje. Operacija je protekla uredno. Po povratku kući, otac se žali na bolove u desnoj slabini i ramenu. Molim Vas da mi objasnite usljed čega bi moglo da se jave ti bolovi i je li stanje alarmantno?
    Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Ne vidim moguću vezu izmedju operacije trostrukog baj pasa i bolova koje opisujete kod Vašeg oca. Jedino, ako je puno u krevetu pa su se mišići malo ulenjili, što bi značilo da je u pitanju obična mijalgija.