Dobar dan
    Ja bi želeo da se informišem jer imam bol u grudima nekad manje a nekad jače obično je to koliko sam napet....ako sam smireniji onda je bol smanjen i ima ga ali vrlo malo ali iritira dok kad se više opteretim kao da mi sve ide na grudi i onda se pojača i tako već duže vreme a osećam kao i da varenje se promenilo jer imam takav neki osecaj...nisam trenutno u situaciji da idem kod doktora bio pošto se nalazim u inostranstvu već duže vreme ali planiram za mesec dana da se pregledam celokupno pa bih voleo da me posavetujete šta bi moglo to da bude i gde bi mogao da izvršim celokupan pregled u roku 1-3 dana jer moram da se vratim opet nazad gde sam i bio tako da bih svo vreme posvetio se pregledima. Zato pitam gde mi savetujete da je kvalitetno i da mogu za to vreme 1-3 dana da me pregledaju celokupno?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 01. 2009.
    • Poštovani, da Vas ne bih sada ubedjivao da Vam ne treba takav pregled, kada dodjete u Srbiju, idite u neku privatnu ordinaciju koja ima kardiologa i gastroenterologa, i neka Vas pregledaju ti specijalisti.