Poštovani
    Imam 30 god. 24.04.2008 do 05.05.2008 primljen sam u bolnicu na lečenje od bola i probadanja u grudima. Nisam nikad lečen od srčanih bolesti i nemam u porodici nikog ko boluje od srčanih bolesti. Bavim se dva meseca sportom body bilding i konzumirao sam hiper mas (kreatin). U bolnici su mi uradili test krvi K-S-Glukoza 5,8 S-Ureja 5,4 S-Kreatinin 100,1 S-AST 40 S-ALT55 S-LDH 366 posle mesec dana sam uradio test ponovo i sve je bilo ok, ali sam i dalje imao probadanje u grudima onda sam uradio test CMV i Coxaci B rezultat je bio: Coxackie virus, lgm 5,5 u/ml 50 ;Coxackie virus, lgG 174,6 u/ml 100;ELISA CMV,LgM 5,3 u/ml20 ELISA CMV,lgG 63,2 u/ml 20 do danas je već 8 meseci kako imam probadanje, nekad više nekad manje, retki su dani kad me ne probada pijem vitamine: vitamin C ; oligogal ; omega 3 svaki drugi mesec i propanol kad imam aritmiju srca 1/4.
    Moje pitanje je da li sam ozbiljno bolestan? Ima li neki drugi lek? Koliko dugo će mi biti ovako?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 01. 2009.
    • Probadanje u grudima sigurno nije srčanog porekla. Mislim da nemate nikakvu srčanu bolest i lekovi koje uzimate imaju za cilj da lako uspore srčanu frekvencu odnosno da poprave opšti imunitet.