Moja mama ima početnu miokardiopatiju i čula je za neko spaljivanje tog okidača na srcu što joj pravi ventikularne ekstrasistule.
    Da li to postoji i kakva je to metoda i gde se radi?
    Hvala unapred....

    Odgovoreno: 09. 01. 2009.
    • Iz Vašeg pitanja nisam uspeo da razumem o čemu se radi. Miokardiopatija generalno znači oboljenje srčanog mišića, razloga ima mnogo i ako je moguće leči se osnovna bolest.Ako pod spaljivanjem mislite na elektroablaciju, jako je malo broj pacijenata kojima se ovako može pomoći. A to se radi u Beogradu i Novom Sadu.