Dobar dan,
    Ja sam zelila da pitam jedno pitanje o vezum za kardiologije potocno za aneurizme. Htjela sam znati koliko i da li uopste vlijaju i kako geni od svojim roditelima, imam decka na koju su mu umreli i majka i brat od ovim bolest, a on je pravio ispitavanja i konstatirao se da on nema takvih problama, no mucime koliko je mozno naseg deta u buducnos da je nasledi ovo bolest, takodze zelim da pitam da li ima neka prevencije da se to spreci ili konstantno da se leci za da ne postane fatalno.
    Blagodari za Vase paznja i nadam da ce uskoro dobijem odgovora na ovi par pitanja. Izvinjavam se i na nekim greskama u jezikom. Zelim Vam dobar dan.