Pre sedam dana sam imala jak bol duž grudne kosti. Posle uradjenog ekg doktor mi je rekao da ima znakova angine pektoris. Bol mi se još jednom vratila, ali nešto blaže. Danas sam uradila krvnu sliku i rezultati su po rečima doktora u redu, osim gvoždja koje je 6,6.
    Šta dalje?

    Odgovoreno: 16. 12. 2008.
    • Šta je izazvalo bol, koliko je trajao, kakve su mu bile kakakteristike, kako je prestao, koliko imate godina, ima li drugih bolesti...Kako je izgledao EKG. Kolike su masnoće u krvi?? Za kvalitetan odgovor pošaljite ove informacije.