Imam 100%- tnu inverziju organa i želim da Vas pitam, jer kod takvih ljudi ima neki procenat koji imaju problem sa srcem.., da preskače i tako.. a ja imam takav osećaj da me ponekad nešto steže i tačno osećam probode u delu srca.. to potraje u proseku 1min. i opust me..i često mi se to dešava.
    Da li je to normalna pojava kod ljudi sa inverzijom organa ili nešto ipak ozbiljnije?

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Kao simptom ne liči na nešto što bi poticalo od srca. Sem što se organi okrenuti kao slika u ogledalu, ne postoji nikakva anomalija koja bi uticala na ispoljavanje neke bolesti. Pacijentima kao što ste Vi sam ugradjivao pejsmejkere i radio koronarografiju bez ikakvih problema.