Imam 60god. skoro sam dobila da pijem tablete za visok pritisak.Prinorm ali u kombinaciji sa yrinexom iako mi je EKG kako oni kazu dobar.Primetila sam da mi je od prinorma muka. da li je moguce da mi ta kombinacija ne odgovara.,pritisak uspem da regulisem ali mucninu ne.Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 03. 2007.
    • Nisam ustvari video pitanje ali pretpostavljam da Vas interesuje da li možete uzeti neki drugi lek. Najsličniji Vašem leku je Presolol ili neki od lekova iz te grupe (beta blokatori). Možete i prestati da pijete Prinorm, ako više nema mučnine onda je bila od tog leka, recite Vašem lekaru i neka Vam propiše neki drugi lek za hipertenziju.