Postovani doktore Perisic.
    Pisem Vam iz Beograda u nadi da ce te mi odgovoriti. Zbog srcanih problema sam dobila uput za Institu za kardiovaskularne bolesti Dedinje ,pa bih Vas ovom prilikom zamolila da mi preporucite kom lekaru da se obratim. Vec cetiri dana pijem Indapres(2,5mg)koji su mi dali kao zamenu za Arifon jer mi je srcani pritisak povicen. Nikada pre nisam koristila navedeni lek kao ni bilo koji drugi lek za srce. Od navedenog leka se osecam malaksalo,imam vrtoglavicu,mucninu i lako se zamaram. Uradila sam laboratoriju koja je po misljenju lekara veoma dobra. Takodje sam uradila i snimak ocnog dna na kome nema promena koje bi izazvala poviseni pritisak kao ni ubrzani rad srca. Juce tj.u nedelju 4.03. mi je bilo lose i otisla sam u hitnu sluzbu KBC "Dragisa MIsovic" i pritisak mi je bio 150/100. Lekar mi je dao pola tablede Inderala i bilo mi je bolje. Takodje je predlozio da uradim hormone stitne zlezde sto cu uciniti sutra. Posto je lekar predlozio da idem na dalje pretrage ja sam se obratila Vama sa nadom da ce te mi preporuciti lekara koji je po Vasem misljenju najbolji za mene. Takodje bih napomenula da mi gore pomenutu Indapres snizava samo gornji pritisak,a da donji ne pada ispod 93.
    HVALA

    Odgovoreno: 09. 03. 2007.

    • Kako sam i ja učio od lekara na Dedinju toplo preporučujem tu kuću, bez izdvajanja nekog lekara jer su stvarno kvalitetna kuća. Što se tiče Indapresa to je lek za lečenje blage hipertenzije, što kod Vas očigledno nije slučaj, pa Vam preporučujem da se javite kardiologu koji će promeniti Vašu terapiju.