Puno pozdrava,   pre nego sto odem kod kardiologa, naglasila bih da jos nisam isla, rekla   bih da imam 22god,i da u zadnje vreme sve cesce i cesce osecam bol u   predelu   srca, i sve vise boli kada pokusavam da duboko udahnem. zadnjih 3 meseca   sam   smrsala oko deset kg, i bila pod velikim stresom,ne znam mozda ima veze.   da   li moze biti ozbiljno? Imala sam u porodici slucajeve infarkta, sa oceve   strane.   puno pozdrava i sve najlepse

    Odgovoreno: 19. 10. 2007.
    •

      Sa 22 godine tegobe koje imate sigurno ne pripadaju srcu i bol koji  opisujete nema karakteristike koronarnog bola, tim pre što se može vezati za  udisanje punim plućima.