Imala sam pre 2 god. koksaki virrus.... i od tada se toliko plasim da mi se ne vrati..... ostao mi je mali oziljak na srcu.... sada sam prehladjena i kad kasljem osecam malu bol u srcu... imam 26 godina. molim vas, odgovorite mi(kako treba da se hranim, da li treba da pijem neke vitamine...) p.s.pijem bedoksin ocekujuci vas odgovor....
    s postovanjem! Ana

    Odgovoreno: 09. 03. 2007.

    • Poštovana Ana,
      malo je infromacija o tome da li bilo promena na srcu kada ste 2 godine ranije imali koksaki virus. U takvim situacijama uzimajte dosta vitamina C, voće, antibiotike samo u slučaju povišene temperature i po predlogu lekara. Bedoksim možete uzima ti slobodno, to je vitamin B6 sa blagim sedativnim dejstvom.