Poštovani,
    već sam Vam postavljao pitanje u vezi mog EHA srca. Na Ehu je sve u redu, sem SPDK-a koji je 32mmHg i TR do 1+. Vi ste mi rekli da odem da to proverim. Pošto sam posle EHA radio spect miokarda koji je bio uredu. Imam 19 god, bio sam aktivan sportista do pre 8 meseci. Moj kardiolog mi je rekao da mi je srce sasvim zdravo i da mogu slbodno da se bavim sportom.
    Da li spect miokarda može da vidi isto što i eho ili ne (da li vidi možda više)? Da li SPDK može da se proceni - vidi na spectu miokarda?