Koji su uzroci i posljedice učestalog treperenja mišića u okolini srca, na projekcionim tačkama, a najčešće na projekciji srčanog udarca? I šta se može učini po tom pitanju? Riječ je o muškarcu od 24.god i ženi od 46.god.
    Unaprijed hvala!!

    Odgovoreno: 02. 11. 2008.
    • Učestalog treperenje mišića u okolini srca je verovatno fascikulacija mišića grudnog koša, najčešće kao posledica nervoze, redje kao posledica elektrolitnog dizbalansa. Ne predstavlja bolest, ne treba činiti ništa, nema posledica.

Komentari na pitanje: #13647

    • Postovani. . Zanima me dali je moguce od anksioznosti ili od panicnog napada da pritisak skoci naglo ili da varira?