Novembra 2007 mi je otkriven koksaki virus, zadnji rezultati rađeni 11. 4 .2008. u Torlaku su sledeći : CB1 16, CB2 32, CB3 256, CB4 128, CB5 32! Ustanovljena je aritmija i zadebljao perikard i terapija je Kordarone tab.
    Zanima me Vaše mišljenje i da li se može virus izbaciti iz organizma i kako?
    Hvala!

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Tablete Cordarone su samo terapija aritmije. Da se virus potpuno izbaci iz organizma potrebno je dugotrajno i strpljivo praćenje titra virusa, uzimanje protektivne terapije a u težim slučajevima i hiperimunih gamaglobulina. Ako titri budu na donjoj granici i ne rastu, to je dovoljno.