Postovani gospodine Perisicu, cuo sam da se u niskom klinickom centru radi neinvazivna metoda koronarografije pa me interesuje da li je ovo tacan podatak i ukoliko jeste  kakva je procedura za dolazenje na listu cekanja.  Unapred hvala,

    Odgovoreno: 04. 10. 2007.
    •

      Neinvazivna koronarografija je verovatno pregled MSCT (multi slice kompjuterizovana tomografija) i ona se izvodi na Institutu za radiologiju Kliničkog centra u Nišu gde se morate javiti za ovaj pregled.