Poštovani,
    Već duže vreme imam hronični umor, u poslednje vreme imam preskakanje srca i bol upredelu grudnog koša , da napomenem hroničnu mučninu i uopšte stomačne tegobe, imam i svakodnevnu vrtoglavicu više kao problem balansiranja, kao da sam non stop pijan. Pre godinu dana urađena EKG , EHO I Tradmil test bili su normalni.
    Da li je potrebno da uradim ponovo kardio testove, posebno zbog umora peskakanja srca, vrtoglavice i bolova u grudima?
    Unapred zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 10. 2008.
    • A da probate da se odmorite? Sami pominjete hronični umor. Organizam se brani na različite načine, tegobe koje opisujete su njihova manifestacija. Verovatno će nalaz biti opet normalan ako odlučite da ih ponovite.