Profesore poštovanje,
    mojoj sestri je ustanovljen adenov virus, na ultrazvuku srca ustanovljene su bele senke, nosila je holter i čeka rezultate. Obratila se doktoru kada je osetila probadanje povremeno na levoj strani i zamor. Prepisane su joj Dilatren i Totema kapsule (ako sam dobro napisao).
    Molio bih Vas za savet i da li se ovaj virus može izlečiti kao za eventualne posledice.
    Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Ne znam šta su to bele senke na UZV srca. Holter će pokazati ima li poremećaja ritma i sprovodjenja. Virus najčešće nestane iz organizma a potrebno je praćenje titra radi sigurnosti da se to i desilo.