Poštovani,
    Već tri godine imam bolove. Na lijevoj strani više imam pri naporu ali imam i kad mirujem. Nisu jaki ali mi smetaju. Ponekad mi se jave pri naglom okretanju lijeve ruke. Išla sam na snimanje. Rekli su da je sve u redu. Ja više ne odlazim kod doktora.
    Molim Vas odgovorite mi na pitanje da li da ja nastavim vršiti pretrage srca. Doktor me savjetuje da ne ide, da pokušamo da to samo stane. Ali moram napomenuti da me je to počelo boljeti prije 3 godine. Posle nedostatka željeza. Kad sam željezo vratila na normalno, počela me je boljeti lijeva strana. Počelo me je peći u plućima. Hvala vam puno.