Poštovani,
    Kad sam bio na lekarskom pregledu za upis u srednju školu tamo su mi rekli da imam kao povišenu spoljašnu temperaturu spoljne sredine i puls mi je bio 100 otkucaja a pritisak 130/90.
    Interesuje me da li je to nešto što ukazuje na dalje srčane probleme, i kako to mogu da sprečim.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 10. 2008.
    • Odgovaram sa jednog duzeg putovanja, zato nema nasih slova. AKo je to bio pregled sa 15 godinaa, pritisak jeste visi, ali to je verovatno zbog uzbudjenja i stresa. Ponovite merenje pritiska i frekvence, sigurno ce biti ok.