Imam 27godina, prošle godine sam dobila aritmiju koja se pojavljivala tek onako iz čista mira. Doktor kardiologije mi je pepisao lek koji se zove PROPANOLOL , njega sam pila tri puta dnevno, po1/4 šest meseci do januara ove godine. Posle toga je sve prestalo, pa se sada pre mesec dana ponovo pojavila aritmija. Sada trenutno pijem PROPAFEN 150mg 2x1/2, PROPANOLOL 2X1/4 i COENZYME Q10 1X1. Doktor mi je radio duboko snimanje srca, štitna žlezda i bilo je sve u redu.
    Moje pitanje za Vas je da li postoje još neke analize koje bih ja mogla uraditi da bih se utvdio razlog te aritmije.
    Unapred haval