Poštovani,
    već nedelju dana osećam bol u grudima koji se dalje reflektuje u predelu želuca i nastavlja po celom stomaku, pa onda i u predelu leđa, nisu jaki bolovi, ali mi smetaju. Sinoć sam imala malo jače stezanje u grudima i počela da se preznojavam, čas mi je bilo hladno, čas toplo. Otišla sam u hitnu pomoć i doktorka mi je rekla da se smirim, pošto sam bila vidno uplašena i rekla mi je da popijem samo jedan bromezopama da se opustim, inače sam juče otišla kod svog lekara i ona mi je radila ekg, koji je u redu i zakazala vađenje krvi i urina.
    Mene zanima, da li možda imam neku upala ili nešto, ne daj Bože gore, pošto dok Vam i sad pišem osećam bol i imam blage vrtoglavice.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Bol koji opisujete zaista ne liči na bol srčanog porekla. Imajte na umu da će strah značajno doprineti potenciranju svake tegobe koju imate, a u slučaju pravog srčanog napada (od čega ste Vi jako daleko) može direktno pogoršati stvari. Mislim da su sedativi dobar izbor terapije za Vas.