S vremena na vrema osetim neprijatan bol na sredini kljucne kosti, bol   osecam i u vilici, bol nezavisno nastaje od toga da li sam fizicki aktivan   ili ne, cak se nikad ne javlja kada sam fizicki aktivan, vec kada sam   fizicki neaktivan, bol hoce da prestane kada popijem malo hladne vode,   prilikom bola nije mi ubrzan rad srca, imam 28 godina i brinem se da nije   slucajno angina pektoris. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 15. 09. 2007.
    •

      Tegobe koje Vi opisujete nemaju karakter angine pectoris, pre može da bude u  pitanju neka forma ezofagitisa (upala jednjaka) pa Vam predlažem da se  javite gastroenterologu.