Imam 27 god,nizak pritisak,slabu cirkulaciju,tako da su mi ponekad prsti po nekoliko mnuta bez krvi.nepusac sam,nemam problema sa tel tezinom,povremeno me muci preskakanje srca,stezanje u grudima,sto bih pripisala napetosti koju svakodnevno osecam.svesna san da je ovo malo podataka za bilo kakvu dijagnozu,pa vas molim da mi kazete koje analize treba da uradim da bih bila potpuno sigurna u svoje zdravstveno stanje.hvala

    Odgovoreno: 15. 09. 2007.
    •

      U Vašem opisu tegoba vidim samo priču o napetoj osobi kojoj treba verovatno  više fizičke aktivnosti i ako to lekar odluči, sedativa. Nema potrebe za  kardiološkom dijagnostikom.