Imam 21 godinu, prilično normalan život, mislim nemam nekih ozbiljnih problema, pijem kafu, pušim cigarete, ali ne puno i imam problema sa srcem. Često ne mogu da zaspim od ubrzanog kucanja, osjećam i probadanje nekada kada jako udahnem i nekada imam čudan osjećaj na lijevoj strani oko srca i napred i nazad... Radila sam EKG srca i rekli su mi da je sve uredu.
    Šta treba da radim i od čega mi se to dešava, da li je to normalno?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Ne možete očekivati ni sa 21 godinom, pogotovu kasnije da Vas ništa ne zaboli, ne zasvrbi, ne tišti, ne probada...Ubrzano kucanje srca se može javiti i pri premoru, previše cigareta i alkohola i stresu... ali i bolesti to mogu izazivati. Mladi ste za srčanu simptomatologiju, budite fizički aktivnim i hranite se zdravo.