htela bi vas zamoliti ako moezete da mi kazete... od nedavno imastezanje   u   grudima i osjecaj da ne mogu udahnuti zrak... kod interniste sam bila i   uradila ekg na sta mi je on samo prepisao multivitamine i htio ddati lijel   za nervozu nasta sam ja odbila... da li moezete da mi kazete da li je sve   to   napsihockoj bazi ili je upitanju nesto drugo...kad kad imam i lupanje   srca...

    Odgovoreno: 06. 09. 2007.
    •

      Napišite Vaše godine, da li ste pušač, kada se javljaju tegobe (vezano za aktivnost, uzimanje hrane, stres...), koliko traju tegobe i dajte što kvalitetniji opis Vaših tegoba da bih Vam dao kvalitetan odgovor.