Poštovani doktore,
    opet mi je noćas pozlilo, dobio sam bol u grudima, bio sam u gradu, stajao u kafiću i primjetijo sam da ne mogu da stojim, da je počela noga da me boli i onda počela i glava sve jače i jače da me steže. Pošao sam kod doktora u Hitnu, jer sam počeo i da dobijam jak bol u grudima. Pritisak mi je bio 165/105 i da li su mi neke 2 injekcije i posle mi je bilo malo lakše, a puls mi je bio 125.
    Molim Vas da mi kažete šta to može biti i štada radim?
    Hvala

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Poštovani, visok pritisak koji ste imali u trenutku pregleda je mogao da Vam napravi tegobe koje ste imali. Pritisak je akutno mogao da poraste ako ste uzimali više tečnosti, soli, u stresu...AKo se ove situacije ponavljaju lek iz grupe beta blokatora bi bio dobar izbor za Vas. Konsultujte kardiologa.