Moj dečko ima jaku glavobolju već 2 dana, ima hipotenziju 80/50 i bradikardiju 50, oseća se jako slabo i umorno,  jedva jede, ima jake mučnine.
    Molim Vas za mišljenje, što pre.

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Kasnim sa odgovorom, bio sam na putu 7 dana. Glavobolja je najverovatnije posledica malog pritiska a kako je uz to prisutna i bradikardija (dali ste puno tačnih medicinaskih termina) treba razmisliti o vagalnoj stimulaciji koja može dovesti do toga. Ako je u vreme kada Vam odgovaram situacija ista, konsultujte kardiologa. Pretpostavljam da ne uzima nikakve supstance koje mogu usporiti srce ili oboriti pritisak.