Imam 24 god i jako nizak pritisak... nekada 80 - 60, vrlo cesto 90- 60. Nemam ga tokom celog dana, vec obicno se javi ujutru ili kada se menja vreme. Jako mi smeta, osecam se slomljeno, nekad se i tresem zbog istog. Uradila sam kontrolu celog organizma i sve je u najboljem redu. Da li postoji neki caj ili nesto cime bih poboljsala stanje u tim trenucima. Elem, kontraceptivne pilule pijem vec 2 i po god, tako da ne mogu sa njima da mesam sve i svasta. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Tečnost bi podigla krvni pritisak i to bilo kakva, samo da je u dovoljnoj količini. AKo Vam hipotenzija predstavlja toliki problem razmislite o poseti Bežanijskoj Kosi i Odeljenju za neurokardiologiju (prof Milovanović).