Postovani dr Perisicu, moja majka (1951.god.) je imala pocetkom januara bolove u grudima, jako stezanje u grlu. Bila je dva dana u bolnici na ispitivanju i rezultati su u redu, sem povisenog holesterola - 9 (koji je pomocu lekova i dijete dovela u normalu). Data joj je terapija 1/2 concora,l ek za holesterol ne pije vise i po potrebi bromazepam. Cesto se zali da je steze nesto u grlu, kad popije bromazepam, popusti je. Da li moze to stezanje u grlu da bude od concora ili od stresnih situacija (ja se spremam za IVF, pa se ona sekira zbog toga) i da li da pije bromazepam, ona ga izbegava retko kad ga popije. Unapred Vam hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Stezanje u grlu je imala i pre Concora, znači ne možemo ga vezati za taj lek. AKo joj tegobe prolaze na sedataiv, to dosta govori o njihovom poreklu i nema razloga da izbegava tu vrstu lekova.