Suprug je imao infarkt 20. 05, a 03. 06 su mu urađeni stentovi, od tada ima bolove u desnoj natkolenici, na istoj nozi na preponi je rađena intervencija, pije panadol po preporuci lekara ali do danas bolovi nisu prestali i teško hoda zbog tih bolova

    Odgovoreno: 25. 06. 2013.
    • Poštovana,
      S obzirom da je kod vašeg supruga radjena invazivna intervencija i da ima bolove u desnoj natkolenici koji ne prolaze na analgetik i narušavaju mu hod, neophodno je da se javi na pregled hirurgu (najbolje vaskularnom hirurgu) u zdravstvenu ustanovu gde je radjena procedura radi procene zdravstvenog stanja. Uzrok je možda i potpuno bezazlen, takozvani fantomski bol od punkcionog mesta, ali u svakom slučaju medicinski pregled će utvrditi pravi uzrok i rešiti vaše nedoumice.