1. Tumačenje rezultata skenera

    Pitanje broj: #107362

    Poštovani,

    Da li mogu da Vas zamolim da mi, na osnovu ovih rezultata niskodoznog ct-a date neke informacije odnosno objašnjenja?Ne želim da pretražim sve na internetu, jer bih verovatno došao do pogrešnih i nepotpunih informacija. Latinske reči me zbunjuju.

    Odgovoreno: 01. 11. 2012.

Komentari na pitanje: #107362

    • Boban Stankovic 20. 07. 2021.

      Kost desne butne kosti u regiji kuka gde je nastao prelom je izmenjene prirode. Ovako mi pise majci u izvestaju posle snimanja skenerom kuka, pa me interesuje sta ovo znaci i sta moze biti, inace majka je iz cista mira imala prelom kuka, nije imala pad, hvala...