1. Sarkoidoza pluća

    Pitanje broj: #112381

    Poštovani,

    Medijastinoskopijom mi je ustanovljena dijagnoza sarkoidoza pluća - obostrano - i stepen u oktobru 2012. godine. Od tada sam na terapiji Pronizon 30 mg prvi mjesec, a potom 20 mg. Na zadnjoj kontroli prije 10-ak dana vidi se na rtg pluća diskretna regresija na lijevoj strani, a na desnoj perzistira početni nalaz. Molim za Vaše mišljenje. Kako mogu da dođem do Dr Violete Mihajilović-Vučinić?

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #112381

    • Dobar dan, Ja sam pacijen Dr Violete Vučinić, vezano za sarkoidozu. Ne koristim terapiju od 2013. godine. Dobro se osećam, nemam nikakvih problema, trenutno a valjda i u buduće. Da li ja treba da primim vakcinu protiv Covida 19? Hvala Vesna Miletić