1. Pronizon i Diklofen upotreba

    Pitanje broj: #110774

    Poštovani,

    Da li je preporučljuvo zajedno korišćenja leka Pronizona 5 mg i injekcije Diklofenaka i Dexasona?

    Odgovoreno: 07. 01. 2013.

Komentari na pitanje: #110774

    • Imam alopeciju, pijem pronizon od 40mg. Posle 3 meseca mi je smanjena doza na 20, koristim Butavate i Minoksidil, ostali rezultati su svi dobri. Uzrok je stres, posle 4 meseca meni ništa nije bolje, a kosa nije ni počela, predlažu mi venski deksazon. Zabrinuta sam i strah me je kako će se sve završiti.