1. Otežano disanje i zapušen nos

    Pitanje broj: #152032

    Poštovani,

    Moj muž godinama unazad ima problema sa disanjem. Nos mu je konstantno zapušen pa je primoran da diše na usta. Muči ga i sekret zelenkasto-žute boje praćen neugodnim mirisom kao i suv kašalj. Uveče tokom sna izrazito otežano diše (njemu to ne smeta, ali deluje kao da se guši). Pri poseti lekaru, dobije antibiotike koji mu trenutno dok uzima terapiju ublaže problem sa nosem, ali ne i ostale probleme. Radio je i alergo testove, i rezultati govore da nema nekih značajnih alergija.
    Interesuje me Vaše mišljenje kome možemo da se obratimo.
    Hvala