1. Osećaj kao da nešto stoji u grlu

    Pitanje broj: #114577

    Poštovani,

    Imam problema sa gutanjem. Ne boli me nego imam neki ružan osećaj da mi na kraju vrata gde se završava kao da mi nešto stoji. To mi stvara nervozu, više mi smeta kad sagnem glavu napred i gutam kao da mi je sa unutarnje strane nešto. Ne boli me, ali se jako bojim da nije nešto opasno. Imam problema sa kičmom i to u vratnom delu tu i pijem lekove za to. Da li je to povezano? I kome da se obratim, kojim redom da ne bih lutala po pogrešnim lekarima? Koliko je opasno, nadam se da ćete mi odgovoriti.

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #114577

    • Imam problema sa gutanjem, kao da mi knedla stoji u grlu i kao da me žari dok jedem i progutam. U prsima me zaboli. Imam problema sa štitnom žlezdom.