1. Kako prestati sa korišćenjem kapi za nos

    Pitanje broj: #143390

    Poštovani,

    Već dugi niz godina koristim kapi za nos i postao sam bukvalno zavisnik. Pre četiri godine na predlog kod otorinolaringologa, radili su mi alergo test(a ja sam otišao zbog česte zapušenosti nosa), i ispostavilo se da sam alergičan na sve i svašta: grinje, korov, travu, prašinu, ambroziju, jedino koliko se sećam nisam bio na perje. Pio sam Torlakove kapi 3.5 godine. Situacija se regulisala sa alergijama, ali ne sa nosom. Na koji način da se počnem "skidati" sa trenutno dečijeg Adrianola? Kapi koristim skoro svaki sat vremena. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143390

    • Zapušen mi je nos, dugo koristim kapi. Imam i devijaciju. Kako da prestanem sa kapima kada ništa ne pomaže da se raspuši. Hvala.

    • Ja koristim vec 4 god kapi za nos nafazolin a neznam kako da prestanem jel se gusim nocima

    • Postavani prosle godine sam imala problem sa zapusenim nosom i stalno sam stavljala kapi i vec dva meseca pred kraj godine sam prestala sa kapima i opet se pojavio problem sa zapusenim nosom kako se odviknuti od njih posto imam i drugih zdrastvenih problema.