1. Diprophos kod alergije na ambroziju

    Pitanje broj: #105404

    Poštovani,

    Da li, i u kojim situacijama, preporučujete injekciju Diprophos kod alergije na ambroziju?

    Odgovoreno: 17. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105404

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 15. 11. 2016.

      Najčešće korišćeni lekovi su intranazanlni kjortikosteroidni sprejevi kao što je momensa sprej za nps/1 x dnevno po 2 spreja u svaku nozdrvu/. Pozdrav

    • Agneš Milić 01. 09. 2016.

      Molim vas ako ste u mogucnosti, navedite koji su to lekovi? Godinama se mučim sa alergijom, bez obzira na jačanje imuniteta, promenom načina ishrane, ni sa čim nisam uspela sebi da pomognem.