1. Bol u plućima

    Pitanje broj: #131565

    Poštovani,

    U specifičnoj sam situaciji, nemam overenu zdravstvenu knjižicu ni novca da odem privatno kod doktora. Već nekoliko dana osećam bol u plućima i ne mogu uopšte da udahnem punim plućima, brzo se zamaram i boli me ceo grudni koš, takav osećaj imam. Strah me je svega što bi moglo da bude a ne znam kome da se obratim.

    Odgovoreno: 25. 10. 2014.

Komentari na pitanje: #131565

    • Overa knjizica od 2008 godine je moguca samo u republickom fondu za zdravstveno osiguranje.