1. Bol u grudima

    Pitanje broj: #91671

    Poštovani,

    Imam neki osećaj vrlo blage boli u grudima. Bol u predelu donje strane grkljana pri dubokom udisaju. Stalo su mi hladne noge, imam temperaturu do 37. 2 ponekad. Ne kašljem, ali kada to uradim namerno izbacim malo šlajma i tamne je boje. Imam blagu slabost u nogama, ne zamaram se i imam devijaciju nosa, malo teže dišem na njega. Čujem škripanje pri izdisaju i grlo mi se malo crveni, ali ne boli me. Bio sam kod doktora opšte prakse i rekao mi je da sa nečim nadražujem grlo. Jedem super, sve, samo se tako osećam, to me nekad prođe i opet se vrati. I da napomene pušač sam.

    Odgovoreno: 13. 12. 2011.

Komentari na pitanje: #91671

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 26. 07. 2012.

      Onda vam ostaje da prestanete sa pušenjem duvanajer ništa ne smeta grlu i plućima kao pušenje duvana. Srećno!

    • Pluca mi je pregledao lekar opste prakse i rekao mi je da mi malo skripe pluca jer pusim, ali da su mi u redu. . . Ne znam vise sta da radim. . Vadio sam krv za lekarski pregled i krv mi je biloa u redu. .