Pre godinu dana imala sam posle prehlade sviranje u grudima i suvi kasalj skoro na svaki udisaj vazduha i na osnovu toga dobila sam pumpicu za prosirenje bronhia-ventolin. To mi je pomoglo i kasalj mi je prestao i nisam koristila pumpicu nekoliko meseca sve do proslog meseca kad sam se opet prehladila. Od tada imam opet suvi kasalj, brzo se umaram i naravno kasalj ide uz to, nos mi je cesto zapusen a narocito kad sam u zatvorenom prostoru i non stop imam slivanje iz sinusa u grlu i neprijatan zadah. Kad god se probudim ujutru imam suve bele tragove u uglovima usana

    Odgovoreno: 19. 01. 2011.

Komentari na pitanje: #75351

    • Postovani obratite se meni, imala sam isti problem i uspela sam da ga izlecim! Moj mail je maticsanja@yahoo. Com

    • Hteo bih samo da kazem da sto stavljau telefone po klinickim centrima kad ih ne koriste zovemo od samoga jutra telefoni zvone a niko nece da podigne slusalicu sto onda idu na posao sto treba pacjenti koji nisu iz nisa da zovu a niko da se nejavlja stramota.