Postovani, zamolila bih vas za savet. Imam cerku od 15 meseci i stalno joj curi nos, pracen kasljem. Posle nekog vremena spusti joj se na pluca i dobije bronhitis. Da li postoji nesto u ovoj fazi kada joj samo curi nos sto bih mogla da uradim kako bih sprecila dalji proces. Doktori to ne lece, samo kad vec bude ozbiljno. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 28. 12. 2010.

Komentari na pitanje: #74234

    • Procitala sam pitanje i savetovala bih alergo test zato sto je ista situacija bila sa mojom devojcicom posle zapusenog nosa za dva dana dobila bi bronhitis nakon uradjenog alergo testa utvrdjeno je da je alergicna na grinje sada lecimo uzrok i za sada je dobro, uglavnom sada reagujem na vreme i znam sa cim se borim.