Postovani, konstantno imam u grlu kao neke naslage slajma ili nekog sekreta koje s vremena na vrijeme izbacujem. Te vas molim za savjet cime da ispiram grlo kako bi ovo nestalo to je kao neka želatinasta masa (skrama) koja se ljepi u grlu. Samo jos da napomene da grlo nije upaljeno, nema nikakvih bolova itd. Sasvim je normalno ali se konstantno stvara taj sekret u grlu koji se lepi za grlo i jako je neugodan osjecaj. Da li da ispiram nekim alkoholom ili. . . ??? P. S. Zamolio bih vas ako ste u mogucnosti da mi odgovorite posto prosli put nisam dobio odgovor na pitanje od prije 2 mjeseca unprijed hvala

    Odgovoreno: 02. 11. 2010.

Komentari na pitanje: #71053

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 15. 08. 2012.

      Pokušajte sa terapijom fluimucila šumećih tableta od 600 mg