Već 7 mjeseci muči me otežano disanje. Svaki put moram duboko udahnuti na usta jer osjećam da mi nedostaje vazduha. Kad vježbam brzo se umorim i takođe se pojavljuje nedostatak zraka, imam 24 godine. U zadnja 2 mjeseca stalno imam osjećaj kao da mi sluz iz nosa se slijeva niz grlo i stalno gutam jer je nemoguće ispljuniti. Uopšte ne kašljem, pila sam sirup za iskašljavanje da bih probala izbaciti šlajm ali bez uspjeha, takođe sam pila i crni i bijeli sljez. Bila sam kod ljekara snimila pluća dijagnoza je rhinosinusitis et bronchitis, obostrano pojačana plućna šara. Dobila sam Ventolin pumpicu koja mi uopšte ne pomaže. Uradila sam alergene inhalacione i nutritivne i nisam alergična na ništa od toga. Pila sam kapsule Teokap, ni one mi takođe nisu olakšale. Kao dijete nikada nisam imala bronhitis. Molila bih Vas da mi kažete šta bi mi moglo pomoći u mom problemu i da li je moguće ovo izliječiti.
    Hvala

    Odgovoreno: 19. 03. 2009.

Komentari na pitanje: #24548

    • imala sam dva šloga visok šećer I masnoću imam tešku astmu angina pektoris ,bolesnu štitnjaču /sve nanalazi od specijaslista/.pijem 24 leka svaki dan Dali mogu da primim vakcinu?ako da zašto?molim vas da mi odgovorite odmah ako ne zašto?