Postovani, pre 2 godine je prvi put pocelo da mi se crveni desno oko u uglu, a s obzirom da pre toga nisam nikada imao problema mislio sam da je nije nista ozbiljno. Medjutim to se nastavilo i oftalmolog mi je dijagnostikovao alergijski konjuktivitis. Meni se to crvenilo opet javlja i nekako i kada prodje kao da se nazire u vidu crvenih flekica koje posle samo jace pocrvene. S obzirom da mi jako psihicki smeta, da li mozete da mi date odgovor sta da uradim da bi resio taj problem? Hvala

    Odgovoreno: 24. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ukoliko se radi o alergijskom konjunktivitisu, postoji više vrsta kapi koje mogu da ublaže simptome a neke i da spreče pojavu alergijske reakcije. Potrebno je da se javite nadležnom oftalmologu kako bi se napravila procena koje kapi su najbolje za vas.

      dr maja škuletić